14.9.2019 - "A" - Český Dub - sprint | ||
Kategorie: H14C 1.44 km, 50 m, 15 kontrol | ||
1. | Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orientee | 9:30 |
2. | Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč | 9:49 + 0:19 |
3. | Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň | 9:59 + 0:29 |
4. | Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha | 10:07 + 0:37 |
5. | Hoetzel Hugo TUR0505 OOB TJ Turnov | 10:28 + 0:58 |
6. | Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod | 10:30 + 1:00 |
7. | Jiras Jan DOR0505 OK Dobříš | 10:33 + 1:03 |
8. | Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha | 10:48 + 1:18 |
9. | Němec David LPM0504 OK Lokomotiva Plzeň | 11:10 + 1:40 |
10. | Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená | 11:17 + 1:47 |
11. | Nouza Michal SJH0505 SOS Jindřichův Hradec | 11:32 + 2:02 |
12. | Elleder David TAP0615 KOB Tretra Praha | 11:36 + 2:06 |
13. | Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec | 11:45 + 2:15 |
14. | Bulíř Jáchym TAP0602 KOB Tretra Praha | 11:49 + 2:19 |
15. | Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř | 11:55 + 2:25 |
16. | Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia Plzeň | 11:56 + 2:26 |
17. | Kuchař Ondřej TAP0609 KOB Tretra Praha | 12:08 + 2:38 |
18. | Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orientee | 12:10 + 2:40 |
19. | Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice | 12:14 + 2:44 |
20. | Smolka Jakub TAP0500 KOB Tretra Praha | 12:31 + 3:01 |
20. | Kučera Filip CHA0501 OK Chrastava | 12:31 + 3:01 |
22. | Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava | 12:36 + 3:06 |
23. | Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga | 13:08 + 3:38 |
24. | Habán Oliver VLI0600 Slavia Liberec orientee | 13:24 + 3:54 |
25. | Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka | 13:25 + 3:55 |
26. | Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec | 13:35 + 4:05 |
27. | Zurynek Jan TJN0605 OOB TJ Tatran Jablonec | 13:55 + 4:25 |
28. | Střelba Antonín PGP0605 SK Praga | 14:12 + 4:42 |
29. | Jareš Ondřej KUL0600 KOB Ústí nad Labem | 14:23 + 4:53 |
30. | Maškarinec Marek VLI0501 Slavia Liberec orientee | 14:26 + 4:56 |
31. | Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka | 14:29 + 4:59 |
32. | Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov | 14:34 + 5:04 |
33. | Březina Karel CHA0605 OK Chrastava | 14:57 + 5:27 |
34. | Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha | 15:01 + 5:31 |
35. | Votava Matěj KUL0601 KOB Ústí nad Labem | 15:11 + 5:41 |
36. | Míka Albert TJN0601 OOB TJ Tatran Jablonec | 16:23 + 6:53 |
37. | Zlesák Matyáš TAP0612 KOB Tretra Praha | 16:59 + 7:29 |
38. | Kohoutek Tomáš RIC0603 OB Říčany | 18:04 + 8:34 |
39. | Mastník Ondřej TJN0507 OOB TJ Tatran Jablonec | 18:07 + 8:37 |
40. | Mužíček Martin KUL0501 KOB Ústí nad Labem | 18:44 + 9:14 |
41. | Ledinský Matěj DKP0602 Oddíl OB Kotlářka | 18:53 + 9:23 |
42. | Mazánek Vojta TAP0611 KOB Tretra Praha | 19:04 + 9:34 |
43. | Tofel Šimon TAP0605 KOB Tretra Praha | 22:45 + 13:15 |
44. | Lorenc Tadeáš DKP0612 Oddíl OB Kotlářka | 24:25 + 14:55 |
Dolejší Jan DOK0602 OK Doksy DNS | ||
Created version: v03/29.10.2018 |